Kosmetika

Pracuji s profesionální francouzskou kosmetikou Ella Baché [ela bašé], která byla založena v roce 1936 v Paříži  vizionářkou, farmaceutkou, madam Ellou Baché.

Ella Baché byla vůbec první žena, která vystudovala farmacii na univerzitě v Budapešti.

Tato přední profesionální kosmetika má za sebou mnohé prvenství: první krém s AHA kyselinami, první depilační pásky, nejlepší diagnostiku pleti na světě i založení oboru kosmetické výživy pleti NUTRIDERMOLOGIE®.

Základem této kosmetiky jsou různé druhy rostlin a řas.

Tato kosmetika není testována na zvířatech a neobsahuje parabeny, minerální oleje ani modifikované umělé parfemace.

​Ella Baché nabízí také velmi účinnou kosmeceutickou řadu k intenzivní regeneraci hodně poškozené pokožky, doplňky stravy a svou řadu přípravků na opalování.

Přístroje používané při kosmetických ošetřeních

Čištění pleti ageLOC LumiSpa

LumiSpa io Nuskin je známá také jako čistící kartáček. Ale toto označení je zavádějící, neboť LumiSpa io obsahuje jemnou silikonovou hlavici, nikoliv štětiny. Hlavice je vyrobena z jemného lékařského silikonu, nehrozí tedy žádné poškození pleti možnými štětinkami, jako může být u běžného čistícího kartáčku.

Při použití dochází k mikromasáži a současnému preciznímu vyčištění make-upu, špíny, mazu a každodenních nečistot. Pleť zjemní, dodá jí zářivost, svěžest a současně snižuje výskyt zvětšených pórů.


Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí Reclar

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu.

 • pomáhá čistit pleť bez podráždění

 • odstraňuje černé tečky

 • čistí zanesené póry

S ultrazvukovou špachtlí je možné zapracovat různé typy sér, ampulí, kolagenu a gelových masek do hloubky pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek, které jsou v těchto přípravcích obsažené.

GALVANIZACE

Vyživuje pokožku zevnitř díky stimulaci buněk. Jedná se o ošetření pleti pomocí stejnoměrného proudu, který hloubkově masíruje pokožku a zapracuje tak kosmetiku do správných vrstev. Pleť bude zdravá, hebká a zářivá.

ULTRAZVUKOVÝ VODNÍ PEELING

Účinně odstraňuje kožní maz, staré buňky a hloubkově čistí zanesené póry. Pleť se tak stává okysličenou a je připravena absorbovat pečující kosmetiku. Frekvence 28-30kHz zaručuje maximální čistící účinek a zároveň i šetrnost vůči pokožce.

ČERVENÉ LED SVĚTLO

Aktivuje tvorbu kolagenu, zpomaluje známky stárnutí a vyhlazuje jemné vrásky. Pomáhá redukovat skvrny a sjednocuje tak tón pleti. Regeneruje pokožku a stahuje póry. V unikátní kombinaci s galvanizací zapracuje Vaší oblíbenou pečující kosmetiku hluboko do pokožky.

MODRÉ LED SVĚTLO

Léčí akné a předchází vzniku dalších zánětů. Hojí rány a drobné jizvičky. Zklidňuje podrážděná místa na pleti. V unikátní kombinaci s galvanizací zapracuje kosmetiku hluboko do pokožky.

Průběh ošetření:

 • Odlíčení pleti pleťovým mlékem či gelem a tonikem vhodným pro Váš typ pleti.

 • Maska před čištěním pleti, která pokožku změkčí a uvolní.

 • Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

 • Zklidňující závěrečná maska.

Proč čistit pleť ultrazvukovou špachtlí?

 • Nedráždí pokožku
 • Ihned po ošetření bude Vaše pleť svěží a bez zarudnutí.
 • Bezbolestné ošetření
 • Hygienické ošetření

Kdy pro Vás toto ošetření není vhodné?

 • Máte vysoký krevní tlak

 • Máte kardiostimulátor

 • Trpíte epilepsií

 • Jste těhotná

 • Jste onkologický pacient


  Ošetření pleti galvanickou žehličkou ageLOC Galvanic Spa

  Tajemství úspěchu ageLOC Galvanic Spa – a mladistvého vzhledu pleti – má původ v naší inovativní vědě. Galvanická žehlička využívá samonastavitelné galvanické proudění, které bývá obvykle k vidění u profesionálních lázeňských zařízení. Pomáhá  pleti zapracovat speciální anti-ageingové složky.

  Pokud jste si někdy hráli s magnety, pak jistě víte, co se stane, když se setká kladný a záporný náboj. Jak se říká, protiklady se přitahují. Stejnou logiku využili, když vytvářeli ageLOC Galvanic Spa, jen tento proces rozdělili na dva kroky. 

  Výsledky jsou viditelné po prvním ošetření, jak můžete vidět níže.

  Výsledek použití ageLOC Galvanic Spa v rámci ošetření
  Výsledek použití ageLOC Galvanic Spa v rámci ošetření